JMPR
Slider

KONSTRUKCJE STALOWE

Firma JMPR Jakub Mosiek ma do zaoferowania wykonanie konstrukcji stalowych według projektów budowlanych i dokumentacji technicznych. Wykonujemy hale produkcyjne, chlewnie, magazyny, wiaty, bukaciarnie, budynki inwentarskie, hale magazynowe, garaże, płoty, bramy, oraz wszelkiego rodzaju usługi spawalnicze. Oferujemy usługi jako główny wykonawca oraz podwykonawca.

Jako producent konstrukcji stalowych, obiektów modułowych i szerokiej gamy produktów stalowych dbamy aby nasze prace wykonywane były z największą starannością. Wykonywane inwestycje nadzorowane są przez nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników.

Nasz proces produkcyjny opiera się na planowaniu i ustalaniu strategii wykonywanych czynności. Nasz zespół z dużą dokładnością wykonuje wizualizację oraz dokumentację techniczną, następnie przygotowuje ściśle określony plan produkcyjny. Kolejną czynnością jest produkcja i montaż zrealizowany zgodnie z obowiązującymi normami.

Wszystkie budowane przez nas konstrukcje muszą spełniać określoną rolę narzuconą przez inwestora. Wszystkie prace powstają w ściśle określonym celu. Konstrukcje przez nas tworzone maja duży wpływ na rozwój działalności naszych klientów, dlatego wykonywane są z zachowaniem najmniejszych szczegółów. Praca z określonym planem produkcyjnym pozwala nam na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego zleceniodawcy. Dbamy również o to, aby poniesione koszty inwestycyjne zwróciły się w najkrótszym czasie.

Głównym założeniem naszej działalności jest spełnienie określonego celu, który uważamy za misję i nasz obowiązek. Dzięki ściśle określonym warunkom, które sobie stawiamy praca w naszej firmie staje się przyjemniejsza dla każdego z załogi. Przez doświadczony personel utrzymujący dobrą atmosferę oferujemy produkty wykonane w wysokiej jakości o przystępnej cenie. Naszą sumiennością możemy zapewnić, że zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy i obejrzenia naszych  wykonywanych inwestycji!